Edan plus

Rzetelna firma

O firmie

Firma Edan Plus powstała 10 czerwca 1999r. w Kielcach,

Od początku naszym celem było zaspokojenie rożnorodnych potrzeb klienta poprzez kompleksową obsługę w zakresie doradztwa i wyposażania obiektow handlowych. W ramach działalności firmy oferujemy zarówno usługę związaną z wyposażaniem powierzchni handlowych, jak i własna produkcję mebli specjalistycznych opartą o nowoczesne technologie. Ponadto wspołpracujemy z czołowymi dostawcami urządzeń niezbędnych do wyposażenia obiektu handlowego. Długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra specjalistow, projektantow i pracownikow technicznych, gwarantuje naszym klientom wysoką jakość usług świadczonych przez Spółkę Edan Plus.

Swoją ofertę handlowa kierujemy zarowno do sieci handlowych jak i do klientow indywidualnych.

 OFERUJEMY

  • bezpłatny projekt aranżacji obiektu handlowego,

  • dobór regałow suchych oraz chłodniczych z uwzględnieniem powierzchni oraz przeznaczenia sklepu,

  • dobór i wykonawstwo specjalistycznych regałow z płyty wiorowej,

  • wyznaczenie miejsc strategicznych w sklepie oraz fachowy dobor ich ekspozycji,

  • marchandising towaru,

  • prace i przerobki budowlane mające na celu dostosowanie pomieszczenia z przeznaczeniem funkcji handlowej.

NASZYM KLIENTOM GWARANTUJEMY

  • szybki czas realizacji,

  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

  • transport i montaż mebli oraz urządzeń na miejscu u klienta.

 

Priorytetowym celem naszej firmy jest zaoferowanie klientowi mebli dostosowanych do pomieszczenia i koncepcji handlowej, mebli , ktore umożliwią zwiększenie dynamiki sprzedaży a przy tym trwałe i łatwe w obsłudze oraz zgodne ze wszystkimi obowiązującymi normami. Możliwość przetestowania innowacyjnych rozwiązań w meblach, zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie produktow dostosowanych do kaŜdego sklepu zarowno małego jak i dużego, do sprzedawanego towaru oraz koncepcji handlowej właściciela sklepu. Chcielibyśmy zaznaczyć, że do każdej oferty podchodzimy indywidualnie dobierając wyposażenie sklepu aby było one zgodne z oczekiwaniami klienta, z jego koncepcją handlową, sprzedawanym towarem a jednocześnie zapewniał maksymalną sprzedaż przy jak najniższych kosztach eksploatacyjnych.

Mamy nadzieje, że te informacje pozwolą Państwu na zorientowanie się w naszej bogatej ofercie , mając jednocześnie nadzieje iż spełnią one Państwa oczekiwania.

Powrót

Realizujemy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013,pod nazwą "Wzrost konkurencyjności Spółki poprzez wprowadzenie innowacyjnych technologii produkcji i nowego zakresu usług" nr WND-RPSW.01.01.00-26-090/10


W związku z realizacją inwestycji współfinansowanej przez Unię Europejską ogłaszamy konkurs ofert na dostawę następujących maszyn:
1. Oklejarka
2. Centrum obróbcze
3. Pilarka
4. Sprężarka
5. Systemy odpylające
6. Prasa OMC PL 70

Specyfikacja szczegółowa w/w maszyn dostępna jest w oddziale firmy Edan Plus pod adresem ul. Miła 73, 25-618 Kielce. Termin składania ofert upływa 15.10.2011 roku.
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami: 501 226 202, 41 3456408.


Dnia 31.08.2012r. zakończyliśmy realizację inwestycji współfinansowanej przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 pod nazwą: "Wzrost konkurencyjności Spółki poprzez wprowadzenie innowacyjnych technologii produkcji i nowego zakresu usług", Projekt nr WND-RPSW.01.01.00-26-090/10.


W wyniku realizacji inwestycji osiągnęliśmy następujące cele:

1. Rozszerzyliśmy zakres działalności i wprowadziliśmy 3 nowe produkty na rynek krajowy w zakresie produkcji mebli:
• Produkcja mebli biurowych
• Produkcja mebli kuchennych
• Produkcja szaf i innej zabudowy.
2. Wprowadziliśmy również 3 nowe usługi w zakresie gastronomiczno-hotelarskim:
• Usługi gastronomiczne
• Usługi hotelarskie
• Organizacja szkoleń i kursów.
3. Nasze zdolności produkcyjne znacznie wzrosły i nastąpiła znaczna zmiana procesu technologicznego produkcji.
4. Wzrosło zatrudnienie i poprawiło się bezpieczeństwo pracy.

 
więcej